510CAA40M0000AAGR är slut i lager och kan restnoteras.
Datablad
Direkt
Cardinal Components Inc.
Direkt
Cardinal Components Inc.
Diodes Incorporated
QST
Shenzhen SCTF Electronics
Shenzhen SCTF Electronics
Suntsu Electronics, Inc.
Nytt hos DigiKey
40 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
510CAA40M0000AAGR
DigiKeys produktnummer
863-510CAA40M0000AAGR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510CAA40M0000AAGR
Beskrivning
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
26mA
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA