510BCA106M250BAGR är slut i lager och kan restnoteras.
Datablad
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 979
Nytt hos DigiKey
106.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
510BCA106M250BAGR
DigiKeys produktnummer
863-510BCA106M250BAGR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510BCA106M250BAGR
Beskrivning
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
23mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,052" (1,33mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA