510BBB156M250BAG är slut i lager och kan restnoteras.
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 150
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 46
Datablad
I lager: 1 000
I lager: 1 253
I lager: 180
I lager: 200
Nytt hos DigiKey
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
510BBB156M250BAG
DigiKeys produktnummer
863-510BBB156M250BAG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510BBB156M250BAG
Beskrivning
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
23mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,052" (1,33mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA