510BBA25M0000AAGR är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Nytt hos DigiKey
25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
510BBA25M0000AAGR
DigiKeys produktnummer
863-510BBA25M0000AAGR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510BBA25M0000AAGR
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
23mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA