SIT9365AI-2E2-33N322.265625
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9365AI-2E2-33N322.265625-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9365AI-2E2-33N322.265625
Beskrivning
MEMS OSC XO 322.265625MHZ LVDS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
322.265625 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V 6-SMD, inga stift, exponerad kontaktyta
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Inkapsling/låda
6-SMD, inga stift, exponerad kontaktyta
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
6-PQFV (7x5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)