SIT9365AI-2B3-33E322.265625
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9365AI-2B3-33E322.265625-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9365AI-2B3-33E322.265625
Beskrivning
MEMS OSC XO 322.265625MHZ LVDS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
322.265625 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
LVDS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)