MC2520Z25.0000C19XSH
DigiKeys produktnummer
478-MC2520Z25.0000C19XSHTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-MC2520Z25.0000C19XSHCT-ND - Remsbit (CT)
478-MC2520Z25.0000C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MC2520Z25.0000C19XSH
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,71V-3,63V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MC2520Z25.0000C19XSH Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,71V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Ström - drift (max)
7,3mA
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)