SIT9121AI-1C2-33E156.250000X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
I lager: 2
Direkt
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 200
Direkt
Renesas Electronics Corporation
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
SiTIME TMII programmer | Digi-Key Daily
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT9121AI-1C2-33E156.250000X
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9121AI-1C2-33E156.250000XTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9121AI-1C2-33E156.250000X
Beskrivning
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
69mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
LVPECL
Ström - matning (inaktivera) (max)
35mA