XLP536156.250000I är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Renesas Electronics Corporation
I lager: 885
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
I lager: 240
I lager: 200
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
XLP536156.250000I
DigiKeys produktnummer
800-XLP536156.250000I-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XLP536156.250000I
Beskrivning
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
120mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,203" x B 0,132" (5,15 x 3,35mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)