SIT9121AC-2D1-33E114.285000 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
114.285 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
SIT9121AC-2D1-33E114.285000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9121AC-2D1-33E114.285000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9121AC-2D1-33E114.285000
Beskrivning
MEMS OSC XO 114.2850MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SIT9121AC-2D1-33E114.285000 Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
55mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)