SIT8918AE-33-33E-33.333000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8918AE-33-33E-33.333000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8918AE-33-33E-33.333000
Beskrivning
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33.333 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
4,5mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)