SIT8008BI-22-YYE-25.000000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8008BI-22-YYE-25.000000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8008BI-22-YYE-25.000000
Beskrivning
OSC MEMS XO 25.0000MHZ SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1,62V-3,63V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,62V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
4,5mA
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
HCMOS, LVCMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
4,2mA