SIT5021AI-2DE-33N-156.250000X
DigiKeys produktnummer
1473-30181-2-ND - Remsa och spole (TR)
1473-30181-1-ND - Remsbit (CT)
1473-30181-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT5021AI-2DE-33N-156.250000X
Beskrivning
MEMS OSC TCXO 156.2500MHZ LVDS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz TCXO LVDS Oscillator 3,3V 6-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±5ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
55mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
35mA
Spänning - källa
3,3V