SIT5021AI-2DE-33N-156.250000Y är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 368
Datablad
156.25 MHz TCXO LVDS Oscillator 3,3V 6-SMD, utan ledning
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT5021AI-2DE-33N-156.250000Y
DigiKeys produktnummer
SIT5021AI-2DE-33N-156.250000Y-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT5021AI-2DE-33N-156.250000Y
Beskrivning
MEMS OSC TCXO 156.2500MHZ LVDS
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±5ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
55mA
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)
Utgång
LVDS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
3,3V