SIT3907AI-23-25NZ-148.425790T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
148.42579 MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,5V 4-SMD, utan ledning
SIT3907AI-23-25NZ-148.425790T
DigiKeys produktnummer
1473-SIT3907AI-23-25NZ-148.425790TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT3907AI-23-25NZ-148.425790T
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Tillv.
Absolute Pull Range (APR)
±1545 ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
34mA
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Spänning - källa
2,5V