SIT3907AI-23-25NZ-148.425790D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
148.42579 MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,5V 4-SMD, utan ledning
SIT3907AI-23-25NZ-148.425790D
DigiKeys produktnummer
1473-SIT3907AI-23-25NZ-148.425790DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT3907AI-23-25NZ-148.425790D
Beskrivning
MEMS OSC XO 148.42579MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Tillv.
Absolute Pull Range (APR)
±1545 ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
34mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Utgång
LVCMOS, LVTTL
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Spänning - källa
2,5V