SIT1630AI-S4-DCC-32.768T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
32.768 kHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,5V-3,63V SC-74A, SOT-753
SIT1630AI-S4-DCC-32.768T
DigiKeys produktnummer
1473-SIT1630AI-S4-DCC-32.768TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT1630AI-S4-DCC-32.768T
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±100ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,114" x B 0,063" (2,90 x 1,60mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,057" (1,45mm)
Spänning - källa
1,5V-3,63V