SIT1630AI-S4-DCC-32.768D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 1 197
Datablad
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
32.768 kHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,5V-3,63V SC-74A, SOT-753
SIT1630AI-S4-DCC-32.768D
DigiKeys produktnummer
1473-SIT1630AI-S4-DCC-32.768DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT1630AI-S4-DCC-32.768D
Beskrivning
MEMS OSC XO 0.032768MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±100ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
1,4µA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
SC-74A, SOT-753
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23-5
Typ
Storlek/dimension
L 0,114" x B 0,063" (2,90 x 1,60mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,057" (1,45mm)
Utgång
LVCMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
1,5V-3,63V