T-WORK9000-160-160-3.0
DigiKeys produktnummer
3153-T-WORK9000-160-160-3.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T-WORK9000-160-160-3.0
Beskrivning
THERM PAD 160MMX160MM BRN
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Brown 160,00mm x 160,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,118" (3,00mm)
Termisk konduktivitet
20W/m-K
Kontur
160,00mm x 160,00mm