T-WORK9000-160-160-0.5
DigiKeys produktnummer
3153-T-WORK9000-160-160-0.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T-WORK9000-160-160-0.5
Beskrivning
THERM PAD 160MMX160MM BRN
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Brown 160,00mm x 160,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,0200" (0,508mm)
Tillverkare
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Material
Silikon
Serie
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Förpackning
Tråg
Färg
Brown
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
20W/m-K
Användning
Termiskt ledande
Hållbarhetstid
120 månader
Typ
Hålpåfyllningsplatta, ark
Hållbarhetstid, start
Leveransdatum
Form
Kvadrat
Lagrings-/infrysningstemperatur
Rumstemperatur
Kontur
160,00mm x 160,00mm