HPZ1005U121-1R1TF
DigiKeys produktnummer
3442-HPZ1005U121-1R1TFTR-ND - Remsa och spole (TR)
3442-HPZ1005U121-1R1TFCT-ND - Remsbit (CT)
3442-HPZ1005U121-1R1TFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HPZ1005U121-1R1TF
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 1,1A 130mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HPZ1005U121-1R1TF Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
1,1A
Tillverkare
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
DC-resistans (DCR) (max)
130mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,026" (0,65mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz