GZ1608D102TF
DigiKeys produktnummer
3442-GZ1608D102TFTR-ND - Remsa och spole (TR)
3442-GZ1608D102TFCT-ND - Remsbit (CT)
3442-GZ1608D102TFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GZ1608D102TF
Beskrivning
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 200mA 600mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
200mA
Tillverkare
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
DC-resistans (DCR) (max)
600mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz