GZ1608E102TF | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | GZ1608E102TF |
Beskrivning | FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 200mA 600mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strömklassning (max) 200mA |
Tillverkare Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | DC-resistans (DCR) (max) 600mOhm |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 0603 (metrisk 1608) |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Filtertyp Signalledning | Höjd (max) 0,037" (0,95mm) |
Antal ledningar 1 | Storlek/dimension L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm) |
Impedans @ frekvens 1 kOhms @ 100 MHz |