LS044Q7DH01
DigiKeys produktnummer
425-2910-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LS044Q7DH01
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY MONOCHROME BLACK
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Reflekterande Svart Monokrom Seriell 4,4" (111,76mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategori
Bakgrundsbelysning
Utan bakgrundsbelysning
Tillverkare
Sharp Microelectronics
Pixlar
320 x 240 (QVGA)
Förpackning
Tråg
Gränssnitt
Seriell
Artikelstatus
Aktiv
Grafikfärg
Svart
Displaytyp
Monokrom
Bakgrundsfärg
White
Displayläge
Reflekterande
Bildpunktsavstånd
B 0,28 x H 0,28mm
Diagonal skärmstorlek
4,4" (111,76mm)
Basproduktens nummer
Visningsområde
B 90,80 x H 68,40mm