LS027B7DH01
DigiKeys produktnummer
425-2907-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LS027B7DH01
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT - 2.7"
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Reflekterande TFT - monokrom Seriell 2,7" (68,58mm) 400 x 240
Kategori
Visningsområde
B 58,80 x H 35,28mm
Tillverkare
Sharp Microelectronics
Bakgrundsbelysning
Utan bakgrundsbelysning
Förpackning
Tråg
Pixlar
400 x 240
Artikelstatus
Aktiv
Gränssnitt
Seriell
Displaytyp
TFT - monokrom
Bildpunktsavstånd
B 0,15 x H 0,15mm
Displayläge
Reflekterande
Basproduktens nummer
Diagonal skärmstorlek
2,7" (68,58mm)