Bilden för LS018B7DH02 är inte tillgänglig
LS018B7DH02
DigiKeys produktnummer
425-LS018B7DH02-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LS018B7DH02
Beskrivning
1.8" (203 X 303) 5V
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig TFT - monokrom LVDS 15" (381,00mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategori
Displayläge
Genomskinlig
Tillverkare
Sharp Microelectronics
Diagonal skärmstorlek
15" (381,00mm)
Förpackning
Bulk
Visningsområde
B 58,80 x H 35,28mm