CA-MHF1-MC0.81-075-MHF1
DigiKeys produktnummer
3228-CA-MHF1-MC0.81-075-MHF1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CA-MHF1-MC0.81-075-MHF1
Beskrivning
UMCC gen2 to gen2 RF Cable 75mm
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial I-PEX MHF1 till I-PEX MHF1 Koaxialkabel YD 0,81mm 2,953" (75,00mm)
Kategori
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie), högervinklad
Tillverkare
Sevskiy GmbH
Längd
2,953" (75,00mm)
Förpackning
Bulk
Kabeltyp
Koaxialkabel YD 0,81mm
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
I-PEX MHF1 till I-PEX MHF1
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 kontakt, rätvinklad
Total impedans
50 Ohms
Kön 1:a kontakt
Hona
Frekvens - max
9 GHz
1:a kontaktdonets monteringstyp
Färg
Svart
2:a kontaktdonet
Arbetstemperatur
-25°C-125°C