CA-MHF1-MC0.81-040-MHF1
DigiKeys produktnummer
3228-CA-MHF1-MC0.81-040-MHF1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CA-MHF1-MC0.81-040-MHF1
Beskrivning
MHF1 -UMCC gen2 RF Cable 40mm
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial U.FL (UMCC) till U.FL (UMCC) Koaxialkabel YD 0,81mm 1,575" (40,00mm)
Kategori
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie), högervinklad
Tillverkare
Sevskiy GmbH
Längd
1,575" (40,00mm)
Förpackning
Bulk
Kabeltyp
Koaxialkabel YD 0,81mm
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
U.FL (UMCC) till U.FL (UMCC)
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 kontakt, rätvinklad
Total impedans
50 Ohms
Kön 1:a kontakt
Hona
Frekvens - max
9 GHz
1:a kontaktdonets monteringstyp
Färg
Svart
2:a kontaktdonet
Arbetstemperatur
-25°C-125°C