LC1DT32P7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Schneider Electric
I lager: 0
Datablad
Kontaktorer 4PST-NO (4 Form A) 32 A 230VAC Spolar Chassimontering, DIN-skena
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1DT32P7
DigiKeys produktnummer
4008-LC1DT32P7-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LC1DT32P7
Beskrivning
TESYS CONTACTOR 4P AC1 440V 32 A
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
LC1DT32P7 Modeller
Kategori
Switchspänning
690VAC, 300VDC - Max..
Tillverkare
Schneider Electric
Egenskaper
Extrakontakter
Serie
Termineringstyp
Skruvplint
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Aktiveringsnivå spänning
184VAC
Monteringstyp
Chassimontering, DIN-skena
Frigöringsnivå spänning
69VAC
Spolspänning
230VAC
Drifttid
22 ms
Kontaktform
4PST-NO (4 Form A)
Frånslagstid
19 ms
Kontaktklassning (ström)
32 A