LC1D80AQ7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Schneider Electric
I lager: 0
Datablad
Kontaktorer 3PST-NO (3 Form A) 80 A 380VAC Spolar Chassimontering, DIN-skena
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D80AQ7
DigiKeys produktnummer
4008-LC1D80AQ7-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LC1D80AQ7
Beskrivning
TESYS 3P EVLK CTR 80A 37KW AC3 3
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
LC1D80AQ7 Modeller
Kategori
Switchspänning
690VAC, 300VDC - Max..
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Aktiveringsnivå spänning
323VAC
Frigöringsnivå spänning
114VAC
Spolspänning
380VAC
Drifttid
26 ms
Kontaktklassning (ström)
80 A