LC1D25FE7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Schneider Electric
I lager: 0
Datablad
Kontaktorer 3PST-NO (3 Form A) 25 A 115VAC Spolar Chassimontering, DIN-skena
LC1D25E7
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
LC1D25FE7
DigiKeys produktnummer
4008-LC1D25FE7-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LC1D25FE7
Beskrivning
TESYS CONTACTOR
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
LC1D25FE7 Modeller
Kategori
Switchspänning
690VAC, 300VDC - Max..
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Aktiveringsnivå spänning
92VAC
Frigöringsnivå spänning
34,5VAC
Spolspänning
115VAC
Drifttid
22 ms
Kontaktklassning (ström)
25 A