ATS480D38Y
DigiKeys produktnummer
4008-ATS480D38Y-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATS480D38Y
Beskrivning
ALTIVAR ATS480 SOFT START
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Motorstartare 110-230VAC Matning 38A belastning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATS480D38Y Modeller
Kategori
Antal motorer
1
Tillverkare
Schneider Electric
Spänning - last
208 ~ 690V
Serie
Ström - utgång
38A
Förpackning
Box
Wattal - last
30000 W
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - källa
110-230VAC
Typ
Modul
Monteringstyp
Chassimontering
Motortyp
AC-motor
Arbetstemperatur
-15°C-60°C