9W2TM48P4H001
DigiKeys produktnummer
1688-9W2TM48P4H001-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9W2TM48P4H001
Beskrivning
FAN IMP MTRZD 100X25MM 48VDC
Detaljerad beskrivning
Fläkt Motoriserade impellrar 48VDC Rund - Diam. 100mm Kula 62,5 CFM (1,75m³/min) 4 trådledare
Kategori
Egenskaper
Skydd mot låst rotor, pulsbreddsmodulatorkontroll, hastighetssensor (varvtalsmätare)
Tillv.
Brus
60,0dB(A)
Serie
Effekt (Watt)
10.56 W
Storlek/dimension
Rund - Diam. 100mm
Arbetstemperatur
-4-158°F (-20-70°C)
Bredd
25,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,220A
Luftflöde
62,5 CFM (1,75m³/min)
Spänningsintervall
36-60VDC
Statiskt tryck
2,250 in H2O (560,0 Pa)
Material - ram
Aluminium
Lagertyp
Kula
Material - blad
Plast
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C