CL21B223KBCNFNC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 390 470
Datablad
Direkt
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 52 107
Datablad
Uppgradering
KEMET
YAGEO
KYOCERA AVX
Johanson Dielectrics Inc.
I lager: 109
Taiyo Yuden
Vishay Vitramon
Uppgradering
KYOCERA AVX
KEMET
0.022 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
CL21B223KBCNFNC
DigiKeys produktnummer
1276-2490-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL21B223KBCNFNC
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CL21B223KBCNFNC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)