CC0805KRX7R9BB223
DigiKeys produktnummer
311-1138-2-ND - Remsa och spole (TR)
311-1138-1-ND - Remsbit (CT)
311-1138-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC0805KRX7R9BB223
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CC0805KRX7R9BB223 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)