CL10C560JB8NNWC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 82 875
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 74 817
Datablad
Walsin Technology Corporation
YAGEO
KEMET
KEMET
YAGEO
TDK
56 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
CL10C560JB8NNWC
DigiKeys produktnummer
1276-CL10C560JB8NNWCTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL10C560JB8NNWC
Beskrivning
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)