CL10B224KA8NNND är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 277 823
Datablad
Direkt
Johanson Dielectrics Inc.
Direkt
Taiyo Yuden
Uppgradering
KEMET
Uppgradering
TDK
TDK
YAGEO
KEMET
0.22 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
CL10B224KA8NNND
DigiKeys produktnummer
CL10B224KA8NNND-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL10B224KA8NNND
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CL10B224KA8NNND Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)