UJ20-C-H-C-4-SMT-TR
DigiKeys produktnummer
2223-UJ20-C-H-C-4-SMT-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2223-UJ20-C-H-C-4-SMT-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2223-UJ20-C-H-C-4-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UJ20-C-H-C-4-SMT-TR
Beskrivning
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C SMD RA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UJ20-C-H-C-4-SMT-TR Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillverkare
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Antal portar
1
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Strömklassning (Ampere)
0,25A, 1,25A, 5A
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - märkt
20VDC