TS36-62-35-BK-G-160-H-SMT-TR-67 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 5 885
TS36-62-35-BK-G-160-H-SMT-TR-67
DigiKeys produktnummer
2223-TS36-62-35-BK-G-160-H-SMT-TR-67TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
6.2 X 6.2 MM, 3.5 MM ACTUATOR, 1
EDA-/CAD-modeller
TS36-62-35-BK-G-160-H-SMT-TR-67 Modeller
Kontur
6,20mm x 6,20mm
Arbetstemperatur
-40°C-90°C
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Brytarrörelse
0,25mm
3,50mm