TS36-62-35-BK-160-SMT-TR-67
TS36-62-35-BK-160-SMT-TR-67
DigiKeys produktnummer
2223-TS36-62-35-BK-160-SMT-TR-67TR-ND - Remsa och spole (TR)
2223-TS36-62-35-BK-160-SMT-TR-67CT-ND - Remsbit (CT)
2223-TS36-62-35-BK-160-SMT-TR-67DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TS36-62-35-BK-160-SMT-TR-67
Beskrivning
6.2 X 6.2 MM, 3.5 MM ACTUATOR, 1
EDA-/CAD-modeller
TS36-62-35-BK-160-SMT-TR-67 Modeller
Kontur
6,20mm x 6,20mm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-90°C
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Brytarrörelse
0,25mm
3,50mm