UB5C-75RF1 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Riedon products by Bourns
I lager: 0
Datablad
Similar
Ohmite
I lager: 286
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
75 Ohms ±1% 5W Hålmonterade resistorer Axiell Strömavkänning, flamsäker, fuktbeständig, pulsmotstånd, säkerhet Trådlindad
UB5C-75RF1
DigiKeys produktnummer
696-1094-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UB5C-75RF1
Beskrivning
RES 75 OHM 1% 5W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
UB5C-75RF1 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Strömavkänning, flamsäker, fuktbeständig, pulsmotstånd, säkerhet
Serie
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-250°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,250" x L 0,500" (6,40 x 12,70mm)