SSD-500A-C
DigiKeys produktnummer
118-SSD-500A-C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSD-500A-C
Beskrivning
100A - 24BIT ISOLATED SHUNT CUR
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Strömsensorer 500A 1 kanaler Strömsensor Dubbelriktad Modul
Kategori
Utgång
CAN-buss
Tillv.
Linjäritet
±0,1%
Serie
Precision
±0,1%
Förpackning
Bulk
Spänning - källa
24V-60V
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
15mA (typ)
För mätning
DC
Arbetstemperatur
-40°C-115°C