XUP536156.250000X | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | XUP536156.250000X |
Beskrivning | CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P |
Tillverkarens standardleveranstid | 33 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spänning - källa 3,3V |
Tillv. | Frekvensstabilitet ±25ppm |
Serie | Arbetstemperatur -20°C-70°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Ström - drift (max) 115mA |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Resonatorbas | Inkapsling/låda 6-SMD, utan ledning |
Typ | Storlek/dimension L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm) |
Frekvens | Höjd - monterad (max) 0,047" (1,20mm) |