SXO53P3D271-156.250M
DigiKeys produktnummer
2388-SXO53P3D271-156.250M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SXO53P3D271-156.250M
Beskrivning
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
LVPECL
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±20ppm
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
80mA
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)