TDTTP4000W066B-KIT har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Renesas Electronics Corporation
I lager: 5
Datablad
TP65H035WS - AC/DC, primärsida och PFC 1 oisolerade utgångar Utgångar utvärderingskort
Welcome to the GaN Revolution!
Transform talks latest developments in GaN technology
TDTTP4000W066B-KIT
DigiKeys produktnummer
TDTTP4000W066B-KIT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TDTTP4000W066B-KIT
Beskrivning
EVAL BOARD FOR TP65H035WS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - utspänning
390V
Tillverkare
Ström - utgång
15A
Förpackning
Bulk
Spänning - ingång
90-265VAC
Artikelstatus
Föråldrad
Frekvens - switchande
66kHz
Huvudsyfte
AC/DC, primärsida och PFC
Innehåll
Kort, strömkälla
Utgångar och typ
1 oisolerade utgångar
Använd IC / komponent
TP65H035WS
Effekt - utgång
4kW