TDTTP4000W066C-KIT
DigiKeys produktnummer
1707-TDTTP4000W066C-KIT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TDTTP4000W066C-KIT
Beskrivning
EVAL BOARD FOR TP65H035WS
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
TP65H035WS - AC/DC, primärsida och PFC 1 oisolerade utgångar Utgångar utvärderingskort
Kategori
Spänning - utspänning
387V
Tillverkare
Renesas Electronics Corporation
Spänning - ingång
85-265VAC
Förpackning
Bulk
Frekvens - switchande
66kHz
Artikelstatus
Aktiv
Innehåll
Kort
Huvudsyfte
AC/DC, primärsida och PFC
Använd IC / komponent
TP65H035WS
Utgångar och typ
1 oisolerade utgångar
Basproduktens nummer
Effekt - utgång
4kW