RPM30-1212SE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 31
Datablad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 1
Öppen ram DC-DC-omvandlare 1 Utgång 12V 2,5A 18V Ingång
RPM30-1212SE
DigiKeys produktnummer
RPM30-1212SE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RPM30-1212SE
Beskrivning
DC/DC CONVERTER 12V 30W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal utgångar
1
Tillverkare
Recom Power
Spänning - utspänning 1
12V
Serie
Ström - utgång (max)
2,5A
Förpackning
Bulk
Effekt (Watt)
30W
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Typ
Öppen ram
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång (min)
9,5V
Storlek/dimension
L 4,00" x B 2,25" x H 0,75" (101,6 x 57,2 x 19,0mm)
Spänning - ingång (max)
18V