R12P15D/P/R6.4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 0
Datablad
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 2 Utgång 15V -15V 33mA, 33mA 10,8V - 13,2V Ingång
Medical-grade DC/DC & AC/DC Converters
RECOM High Isolation DC DC Converter | Digi-Key Daily
R12P15D/P/R6.4
DigiKeys produktnummer
R12P15D/P/R6.4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R12P15D/P/R6.4
Beskrivning
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
R12P15D/P/R6.4 Modeller
Kategori
Ström - utgång (max)
33mA, 33mA
Tillv.
Effekt (Watt)
1 W
Serie
Spänning - isolering
6.4 kV
Förpackning
Rör
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
SCP
Typ
Isolerad modul
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Antal utgångar
2
Effektivitet
83%
Spänning - ingång (min)
10,8V
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (max)
13,2V
Inkapsling/låda
7-SIP modul, 5 stift
Spänning - utspänning 1
Storlek/dimension
L 0,77" x B 0,39" x H 0,49" (19,7 x 9,8 x 12,5mm)