MDD01M-15 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 0
Datablad
Direkt
Recom Power
I lager: 0
Datablad
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 2 Utgång 15V -15V 34mA, 34mA 10,8V - 13,2V Ingång
MDD01M-15
DigiKeys produktnummer
1866-3372-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MDD01M-15
Beskrivning
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
1 W
Tillv.
Spänning - isolering
6 kV
Serie
Tillämpningar
Medicin
Förpackning
Rör
Egenskaper
SCP
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
76%
Antal utgångar
2
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
10,8V
Inkapsling/låda
7-SIP modul, 5 stift
Spänning - ingång (max)
13,2V
Storlek/dimension
L 0,77" x B 0,39" x H 0,49" (19,5 x 9,8 x 12,5mm)
Spänning - utspänning 1
Leverantörens enhetsförpackning
7-SIP
Spänning - utspänning 2
-15V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
34mA, 34mA