RH100-27.000-8-F-1515-TR
DigiKeys produktnummer
2151-RH100-27.000-8-F-1515-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-RH100-27.000-8-F-1515-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2151-RH100-27.000-8-F-1515-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RH100-27.000-8-F-1515-TR
Beskrivning
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27 MHz ±15ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
27 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±15ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)